×

23 Nisan Coşkusu Zorlu PSM’de Yaşanıyor

23 Nisan Coşkusu Zorlu PSM’de Yaşanıyor

23 Nisan Coşkusu Zorlu PSM’de Yaşanıyor

23 Nisan Coşkusu Zorlu PSM’de Yaşanıyor. Zorlu PSM 23 Nisan’da Dopdolu Bir Programla Çocuklar için Perdelerini Açıyor…

Zorlu PSM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarla buluşuyor ve müzikal, tiyatro ve çeşitli atölyelerle tüm çocukları Zorlu PSM’nin eşsiz atmosferinde rengarenk bir dünyaya davet ediyor. Zorlu PSM, bu özel günde “1923”, “Kusursuz Dünya Müzikali”, “BabyConcerts” ve “Beste Erin ile 23 Nisan Kolaj Atölyesi” etkinlikleriyle çocuklar, gençler ve aileler için dopdolu bir 23 Nisan programı sunuyor. 

Zorlu PSM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların hayal dünyalarının sınırlarını genişletebileceği, sahne sanatlarının birbirinden değerli etkinliklerine ev sahipliği yaparken bu özel günde çocuklara benzersiz bir dünya sunmaya hazırlanıyor.  “1923 Müzikali”, “Kusursuz Dünya Müzikali”, “BabyConcerts” ve “Beste Erin ile 23 Nisan Kolaj Atölyesi” etkinlikleriyle sanatın farklı disiplinlerinin deneyimlenebileceği özel programıyla her yaştan izleyicisini sahnelerine bekliyor.

1923 // TURKCELL SAHNESİ // 15.00-19.00

Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne yapılan okul gezisi sırasında ortadan kaybolan dört arkadaş, kendilerini bir anda Mustafa Kemal’in Millî Mücadele’yi başlattığı Bandırma Vapuru’nda bulurlar. Bandırma’yı sarsan dalgalardan Meclis’in açılışına, Büyük Taarruz’dan Cumhuriyet’in ilanına uzanan; genç, yaşlı, çocuk, kadın ve erkek nice isimsiz Cumhuriyet kahramanının yarattığı Millî Mücadele serüvenini müzik, dans, muhteşem sahne tasarımı ve multimedya şovu eşliğinde soluk soluğa izleyeceksiniz. 100 kişilik dev kadronun bu eşsiz performansını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kaçırmayın. 

Kapı Açılış: 14.30 – 18.30 

Etkinlik: 15.00-19.00

Bilet Fiyatları:  

1. Kategori : ₺995,00 

2. Kategori : ₺875,00 

3. Kategori : ₺745,00 

4. Kategori : ₺625,00 

5. Kategori : ₺475,00 

6. Kategori : ₺225,00

KUSURSUZ DÜNYA MÜZİKALİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 11.30-14.00

“Bir Hayal Bir Oyun” yarışmasının kazananı Elif Sude Dobra’nın ‘Acayip Teknolojik Masallar” hikayesinden Özlem Saraç Özcan’ın oyunlaştırdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği “Kusursuz Dünya Müzikali” seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Topçu ve Yarkın Ünsal ile paylaştığı “Kusursuz Dünya Müzikali” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Zorlu PSM’de izleyicilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 11:00-13:30

Etkinlik: 11:30 – 14:00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş: 55,00₺

BABYCONCERTS İLE MEVSİMLER – İLKBAHAR // %100 STUDIO // 11.00-14.00

Dört müzisyenin canlı performansıyla olacak klasik müzik konserinde küçük sanatseverler W.A.Mozart, G.Bizet, J.Strauss gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini bir ilkbahar masalı eşliğinde dinleyecek. Vivaldi’nin ünlü Dört Mevsim konçertolarından parçalar çalınacak programda minikler gerçek bir balerinle de yakından tanışma şansı bulacak. BabyConcerts, Mevsimler serisinin İlkbahar programıyla 23 Nisan’da sizi Zorlu PSM’de baharı karşılamaya davet ediyor.

Kapı Açılış: 10.30-13.30 

Etkinlik: 11.00-14.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 499,50 ₺ 

BESTE ERİN İLE 23 NİSAN KOLAJ ATÖLYESİ // GALERİ ALANI // 16.00

Zorlu PSM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladığımız bu özel günde, çocukları İllüstratör Beste Erin’le kolaj atölyesine bekliyor. Profesyonel markerlarla sayfaları renklendirirken, yırtıp kırparak kullanacağımız renkli kağıtlarla özgün resimlerin oluşturulacağı atölye, 4 yaş üzeri tüm çocukları bekliyor.

Kapı Açılış: 15:45

Etkinlik: 16:00

Bilet Fiyatları:

Numarasız Oturma Düzeni: ₺500,00

Zorlu Performans Sanatları Merkezi 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), 11 yıldır ilham verici sanat deneyimlerini sanatseverelerle paylaşıyor. İzleyicilerine 11.sezonunda da “Dünyan Değişsin” mottosuyla seslenen ve kültür-sanat ve eğlence hayatının buluşma noktası olan Zorlu PSM, yeni sezonunda da sürprizler sunmaya devam ediyor. 

Bugüne kadar 6 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerine yön veriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan, kendi yapımlarına kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM, dünya standartlarındaki çok amaçlı sanat merkezi tasarımıyla global bir sahne olma vizyonunu üzerinde taşıyor. 

Yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli, kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlayan Zorlu PSM, çatısı altındaki 7 farklı mekanda benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunmaya devam ediyor.