×

Fujifilm, Türkiye’deki 12. showroom’unun açılışını Gaziantep’te gerçekleştirdi.

Fujifilm, Türkiye’deki 12. showroom’unun açılışını Gaziantep’te gerçekleştirdi.

Gaziantep’te açılışı gerçekleştirilen showroom, Fujifilm’in Türkiye’de en büyük showroom’u olma özelliğini taşıyor. 2 bin 500’den fazla ürün çeşidini profesyonel ve amatör fotoğrafçılarla buluşturacak Gaziantep Showroom’u, demo ve eğitim alanlarıyla ücretsiz etkinlik, eğitim ve seminerlere ev sahipliği yapacak.

Fujifilm Türkiye, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir, Kocaeli ve Konya’da bulunan showroom’larına bir yenisini daha ekledi. Gaziantep’te yeni bir showroom açılışı gerçekleştiren Fujifilm, Türkiye’de fotoğrafçılığa olan ilgiyi artırmaya devam ediyor.  26 Kasım Cumartesi günü açılışı gerçekleştirilen Gaziantep Showroom’u, 600 metrekarelik alana kurulu olması ile Fujifilm’in Türkiye’deki en büyük showroom’u olma özelliğini taşıyor. Gaziantep’in önemli merkezlerinden Şehitkamil’de yer alacak showroom, 2 bin 500’ün üzerinde ürün çeşidini uygun kredi seçenekleriyle satın alma imkanı sunuyor. Deneyimli ürün danışmanları ve eğitmenlerle her alanda çözüm sunan Fujifilm, Gaziantep Showroom’unda yeni başlayan bir amatörden prodüksiyon stüdyolarına kadar her alanda çözüm üretme kapasitesiyle faaliyet gösteecek.  Türkiye’nin en büyük showrom’u olma özelliği taşıyan Gaziantep Showroom’unun demo ve eğitim alanlarında vereceği ücretsiz etkinlik, eğitim ve seminerle de amatör ve profesyonel kullanıcıların buluşma noktası olacak.

Fujifilm Türkiye Hakkında

Fujifilm, Türkiye’deki faaliyetlerini 2012 yılından bu yana Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. olarak sürdürüyor. Şirket, Türkiye’de medikal sistemler, grafik sistemler, endüstriyel ürünler, dijital kamera ve fotoğraf baskı ürünleri alanında aktif olarak hizmet veriyor. Dünya genelindeki altıncı inovasyon merkezini 2017 yılında İstanbul’da açan Fujifilm Türkiye, faaliyette olduğu alanlardaki tüm ürünleri ise FujifilmTechnology Center’da sergiliyor. Fujifilm’in bu iki merkezi, yakın coğrafyada 50 ülkeye hizmet veriyor.

ünlülerden haberleryöneticilerden haberlerhaberlerfuarlar

Yorum gönder