×

Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi!

Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi!

Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi!

Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi! Türk hazır giyim sektörünün öncü markalarından Sarar, Nisan ayına özel bir indirim kampanyası başlatıyor. 30 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 2024 Yaz Koleksiyonu yeni sezon ürünlerinde yapılacak her 5.000TL ‘lik alışverişe 1.000TL’lik bir indirim uygulanacak.

80 yıldır şıklığın izini nesillerden nesillere aktaran Sarar, Nisan ayını özel bir indirimle karşılıyor. 30 Nisan tarihine kadar; Sarar mağazalarında ve sarar’da yapılacak alışverişlerde, her 5.000 TL’lik alışverişe, 1.000 TL, her 10.000 TL’lik alışverişe 2.000 TL ve her 15.000 TL’lik alışverişe de 3.000 TL’lik bir indirim sağlanacak.

Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar, 80 yıldır aynı tutku ve azim ile moda sektörüne yön verdiklerini belirtirken: “Sarar olarak, 1944’ten beri müşterilerimize, kaliteli ve şık ürünleri makul fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Nisan ayının sonuna dek yaz koleksiyonlarındaki yeni sezon ürünlerimizde geçerli indirimimiz ile baharı Sarar şıklığıyla karşılıyoruz.

Bu fırsat ile tüketicilerimiz sezonun vazgeçilmez, dinamik ve modern parçalarını gardıroplarına ekleyerek sürdürülebilir bir şıklık deneyimi yaşayacaklar. Kampanyamızı keşfetmek adına tüm  modaseverleri Sarar mağazaları ve sarar’a davet ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Sarar Hakkında

Türk hazır giyim sektörünün önemli markalarından Sarar, ticari faaliyetlerine 1944 yılında Eskişehir’de başlamıştır. Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı firma bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir-Kütahya yolu üzerindeki 185.000 metrekarelik alana kurulu Sarev Ev Tekstil ve Gömlek Fabrikası ile tekstil ve hazır giyim sektöründe üretimine devam etmektedir.

Türkiye’de dört büyük üretim fabrikası ve 3.500’ün üzerinde çalışanı, yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışan Sarar, günümüzde 4 kıta ve 14 ülkede olmak üzere yurt dışında 21 şehirde, Türkiye’de ise 42 şehirde 120’den fazla Sarar konseptli mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.