×

YTONG MİMARİ FİKİR YARIŞMASI

YTONG MİMARİ FİKİR YARIŞMASI

YTONG MİMARİ FİKİR YARIŞMASI

YTONG MİMARİ FİKİR YARIŞMASI DİJİTAL KOLOKYUM’U 06 MAYIS’TA CANLI YAYINDA

“YENİDEN: Bir Dönüştürme ve Değerlendirme Aracı Olarak Mimarlık” temasıyla dönüştürme, yeniden değerlendirme ve işlevlendirme gibi kavramlara odaklanan Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın Dijital Kolokyum’u 06 Mayıs 2023, cumartesi günü saat 11.00’den itibaren Ytong Akademi web sitesinden ve Türk Ytong Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın jüri üyeleri, canlı yayınlanacak kolokyumda yarışmaya katılan 71 fikir projesini değerlendirerek görüş ve yorumlarını izleyicilere aktaracak, katılımcıların sorularını yanıtlayacak. 2015 yılından bu yana canlı yayında gerçekleştirilen dijital kolokyum, fikirlerin hem jüriden hem de birbirinden beslenmesi için açık bir iletişim ve tartışma ortamı sunuyor.

Konuya ilgi duyan herkesin erişimine açık olan Dijital Kolokyum’a jüri üyeleri PLUG Ofis Kurucusu Y. Mimar Buşra Al, Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ece Ceylan Baba, FIELDS Kurucu Ortağı Y. Mimar Eren Çıracı, ODTÜ Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, NSMH Kurucusu Mimar Nevzat Sayın, Danışman Jüri Üyeleri İTÜ İnşaat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alper İlki, ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Balaban ve Türk Ytong Genel Müdürü Tolga Öztoprak katılıyor.

Yorum gönder