×

Altın Lider Ödülleri

Altın Lider Ödülleri

SIGNIFY’ın Işığı Bu Defa “Altın Lider Ödülleri”nde Parladı!

Signify Türkiye, Maghreb ve Batı Afrika İnsan Kaynakları Direktörü Benay Köz, Altın Lider Ödülleri’nde en beğenilen 50 CHRO arasında yer aldı.

İstanbul, Türkiye –   Bu sene üçüncüsü gerçekleşen, “Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri” olarak kabul edilen Altın Lider Ödülleri 2023 sonuçları belli oldu. Türkiye’de iş dünyasındaki 73.882 çalışanın katılımıyla belirlenen oylama sonucu 2023 yılının en “Beğenilen 50 CHRO”su açıklandı.

SIGNIFY CHRO’su olarak sektörün, tüm değerli paydaşlarının ve şirket çalışanlarının oyları ile 2023 yılında Türkiye’nin En Beğenilen Altın Lideri ödülüne Türkiye, Maghreb ve Batı Afrika İK Direktörü, Benay Köz layık görüldü. 

Signify Türkiye, Maghreb ve Batı Afrika İK Direktörü, Benay Köz aldığı ödülden duyduğu mutluluğu ifade ederken, aydınlatmaya önce kendi ekiplerinden başladıklarını ve bu yolda elde ettikleri başarıların tüm dünyaya ışık saçtığını dile getirdi: “Köklerini Philips markasının 132 yıllık tecrübesinden alan markamız Signify ile global olarak 5. yılımızı kutluyoruz. Dünya genelinde 2022 yılında 7,5 milyar euro değerinde satışlarımız, 70’ten fazla ülkede yaklaşık 35.000 çalışanımız ile çözümler sunan, %100 karbon nötr olan dünyadaki en büyük aydınlatma şirketiyiz. Signify olarak dünya genelinde daha aydınlık yaşamlar ve daha iyi bir dünya için ışığın olağanüstü potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla çalışıyoruz. Dünyayı aydınlatmaya ekibimizden başlamamamız gerektiğine inanıyoruz. Signify olarak çalışma alanlarında önemsediğimiz takım ruhu ile aldığımız bu ödül, başarı yolculuğumuza ışık olurken, var gücümüzle çalışarak dünyayı aydınlatmaya devam edeceğiz.”dedi.

Hedeflerinin, şirketlerini her zaman daha ileriye taşımak için üstün çalışmalar gerçekleştiren C-Level Liderler için, iş dünyasının tüm paydaşlarını kapsayan, teknolojik bir ödüllendirme platformu oluşturmak olduğunu anlatan Altın Lider Ödülleri Kurucusu, KREA M.I.C.E. Kurucusu ve CEO’su Seda Mızraklı Ferik, “Değişen piyasa koşullarında, şirket başarısında liderlerin özellikleri öne çıkıyor. C-Level Liderler için oluşturduğumuz demokratik ve şeffaf ödüllendirme sistemimiz tüm sektörlerin büyük beğenisini kazandı. Katılım şartları, teknolojik alt yapı farklılığı ve gelen binlerce oy sebebi ile ‘Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri’ olarak tarif edilen ‘Altın Lider Ödülleri’nin heyecanını yürekten taşıyoruz. Liderlerin şirketlerinde ve iş dünyasında bıraktıkları ‘anlamlı izleri’ destekliyoruz.” dedi

Signify hakkında

132 yıldır dünyada, 90 yılı aşkın süredir de Türkiye’de faaliyet gösteren bir şirket olarak, Philips Aydınlatma olarak başladığımız serüvende 2016 yılında Royal Philips’ten ayrılarak kendi ayakları üzerinde duran bağımsız bir şirket olarak halka arz sürecimizi gerçekleştirdik. İsmimizi Mayıs 2018’de Signify olarak değiştirdik. En büyük markamız olan Philips’i de Interact, Trulifi ve Color Kinetics markaları gibi bünyemizde barındırmaya devam ediyoruz. Bağlantılı aydınlatma, LED ve konvansiyonel aydınlatmada lider konumdayız. Evlerin yanı sıra ofisleri, binaları ve kentsel mekanları da dönüştürmede nesnelerin internetini kullanan bir şirketiz. 2022 yılında 7,5 milyar Euro değerinde satışlarımız, 70’ten fazla ülkede yaklaşık 35.000 çalışanımız ile çözümler sunan dünyadaki en büyük aydınlatma şirketiyiz.  2020’de karbon nötrlüğüne ulaştık, halka arzımızdan bu yana art arda beş yıl Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya Endeksi’nde yer aldık ve 2017, 2018 ve 2019’da Endüstri Lideri seçildik. Signify ile ilgili haberlere Newsroom, LinkedIn ve Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırımcı iseniz Yatırımcı İlişkileri sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yorum gönder