×

TEPE HOME KALİTESİ ŞİMDİ BURSA NİLÜFER’DE!

TEPE HOME KALİTESİ ŞİMDİ BURSA NİLÜFER’DE!

TEPE HOME KALİTESİ ŞİMDİ BURSA NİLÜFER’DE!

TEPE HOME KALİTESİ ŞİMDİ BURSA NİLÜFER’DE!

Daima daha iyinin arayışında, yenilikçi yaklaşımıyla zamana meydan okuyan, kalitesiyle mobilya sektörünün öncü markası Tepe Home; yeni yatırımları ile hızla büyümeye devam ediyor.

Zengin ürün çeşitliliği ile bir evin tüm dekorasyon ihtiyaçlarına tek adreste çözüm sunan Tepe Home, 18. Mağazasının kapılarını 5 Mayıs’ta Bursa Nilüfer’de açtı. 

Açılışla ilgili konuşan Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Ülkemizin önde gelen sanayi şehirlerinden biri olan Bursa’da yeni bir mağaza açıyor olmaktan çok mutluyuz. 

Sektördeki yarım asırlık tecrübemiz, %100 yerli ve yeşil enerji ile gerçekleştirdiğimiz üretimimiz, müşteri odaklı bakış açımız ve kalitemize duyduğumuz güvenle Bursa’daki yeni mağazamızda da ziyaretçilerimizi ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi bekliyor.” dedi. 

Tepe Home mağazalarının açılması konusunda yoğun talep aldıkları farklı illerin de olduğunu söyleyen Çapan, “Yeni lokasyonlarda da müşterilerimizle buluşmaya, ürün ve hizmette kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Tepe Home’un yeni koleksiyonları hakkında da bilgiler veren Tepe Home Genel Müdürü, “Kalite ve konfor odaklı, yalın ve detaylarda saklı estetiği vurguladığımız geniş bir ürün gamına sahibiz.

Dünya trendlerini yakından takip ederek tasarımlarımıza zamansız ve kullanan kişinin keşfine bırakılan ayrıntılar katmayı tercih ediyoruz.

Yeni koleksiyonumuzda farklı yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen, modüler ve fonksiyonel ürünlerin bulunduğu bir ürün gamı müşterilerimizi bekliyor.

Tüketicimize sunduğumuz tasarımlarımızda çağdaş dekorasyon çözümleriyle kaliteyi doğru fiyatla sunan yenilikçi ürünler yer alıyor.” ifadelerinde bulundu.

5 Mayıs’ta açılan Tepe Home Bursa mağazası; Nilüfer bölgesinde yer alan Green White Plaza’da 1.550 metrekarelik bir alanda, mobilyadan aksesuara yüzlerce farklı ürün çeşitliliği ile Bursalı dekorasyon severleri ağırlayacak.

TEPE HOME HAKKINDA

Tepe Home’un hikayesi, 1969 yılında grup şirketlerinin üstlendiği eğitim ve yapı projelerinin mobilya ihtiyacını tedarik etmek için kurulan Tepe Ağaç Metal Makine Sanayi ile başlamıştır.

Ardından Tepe Mobilya markası altında, kamu ve özel kurum projelerinin tüm sabit/hareketli mobilyalarının üretimi ile faaliyet alanını genişletmiştir.

1997 yılında mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerinin aynı çatı altında son tüketiciye sunulduğu Tepe Home perakende mağazaları açılmaya başlanmıştır.

Kısa bir süre sonra da tüm operasyonların Tepe Home markası altında toplanması kararı alınmıştır. Günümüzde Tepe Home; Bilkent Ankara’da yaklaşık 60.000 metrekare alana kurulu tam entegre üretim tesisleri ile mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanım ve altyapıya sahiptir.

Masiften panele, metal işlemeden vernik-cilaya, döşemeden paketlemeye ve lojistiğe kadar tüm süreçleri içeren bir üretim zinciri Tepe Home bünyesinde yönetilmektedir.

Tepe Home operasyonlarını perakende mağazacılık, bayilik, e-ticaret, ihracat ve toplu satış olmak üzere 5 ana kanalda sürdüren bir sanayi ve perakende şirketidir Sürdürülebilir bir geleceğin yapı taşlarından biri olan yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmanın öneminin farkında olan Tepe Home, Şubat 2023’te tüm üretim süreçlerinde %100 yeşil enerjiye geçerek karbon nötr kuruluş olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Tepe Home perakende mağazalarının yanı sıra online mağazası ile de Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak, 10.000’den fazla ürün çeşitliliğiyle tüm dekorasyon ihtiyaçlarına aynı çatı altında cevap verebilmeyi hedeflemektedir.

Rekabetin her geçen gün arttığı günümüz iş dünyasında Tepe Home; yenilikçi bakış açısıyla üreten, daima değişime ayak uyduran, teknolojiye ve sürdürülebilirliğe yatırım yapan öncü bir markadır.

Değer yaratan stratejiler geliştirerek güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

ödül törenleri listesi

Yorum gönder